Nabídka vypršela
0
–28%

Cam - Pulsar 2013 bílý

Kočárek je nadčasového designu, kvality a provedení....

ks
14 490,- Kč
19 999,- Kč
Nabídka vypršela. Tento produkt již nelze koupit.
Koupeno1 kusů
Ušetřeno5 509,- Kč

Nabídka vypršela. Tento produkt již nelze koupit.


Popis: Multifunkčí kombinovaný kočárek Pulsar z kolekce firmy CAM pro rok 2013. Kočárek je nadčasového designu, kvality a provedení. Cam Pulsar je dodávám s veškerým příslušenstvím. Veškeré materiály...

Multifunkčí kombinovaný kočárek Pulsar z kolekce firmy CAM pro rok 2013. Kočárek je nadčasového designu, kvality a provedení. Cam Pulsar je dodávám s veškerým příslušenstvím. Veškeré materiály použité pro výrobu kočárku Pulsar jsou netoxické a bez ftalátů a odpovídají normě 2005/84/CE.
Po dlouhém hledání inovativního řešení nadčasového kočárku vyvinula firma CAM kočárek Pulsar, nový technologický modulární systém, který zahrnuje: hlubokou korbu kočárku, vhodnou při přepravě autem, sportovní sed a autosedačku nastavitelnou ve směru i proti směru jízdy, to vše navržené pro moderní maminku a její dítě.
Kočárek má odlehčenou hliníkovou konstrukci, přední kolečka otočná s možností aretace. CAM Pulsar lze jednoduše používat po i proti směru čímž zajišťuje maximální jízdní komfort mamince i dítěti. Cam Pulsar je také vybaven moderní a inovativní ruční brzdou, pro zabrždění stačí zmáčkout knoflík. Kombinovaný kočárek CAM Pulsar je automaticky dodáván také s multifunkční pláštěnkou.
Set CAM Pulsar obsahuje :
- podvozek kočárku hluboká
- korba vhodná při přepravě autem
- autosedačka
- sportovní sed
- taška multifunkční
- pláštěnka

Hmotnost:

  • podvozek: 9,8 kg
  • hl korba: 5,1 kg
  • sportovní sedačka: 4 kg
  • autosedačka: 3,6 kg

Rozměry kočárku:

  • rozložený: 94×58,5×104 cm
  • složený: 87×58,5×27 cm

Rozměry tašky:

  • 40×15×31 cm
  • váha: 0,5 kg

 

Na konstrukci při bodě zlomu odštíplá část. Kočárek byl vystavený na prodejně. Kolečka jsou černá

- kočárek není v originální krabici

Na konstrukci při bodě zlomu odštíplá část. Kočárek byl vystavený na prodejně. Kolečka jsou černá
- kočárek není v originální krabici
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.